Të gjithë i thonë se gruan e mori vetëm për letra pasiqë është në mbipeshë. Ja arsyeja e vërtetë… (VIDEO)

Nje nga çiftet me te njohura dhe te ndjekur ne rrjetin Instagram, Armonda dhe Flamuri, ku ndiqen nga 32,6k ndjekes besnik.

Ata jane njoftuar shume vite me pare dhe ne nje moshe shume te njome por qe dashuria nuk pyet dhe nuk njeh moshe sic themi ne.

Flamuri shprehet se Armonda ka qene pak e veshtire per ta bindur ate, ku me kete akt te tij vertetojme se dashuria e tij ka qene reale dhe se nuk e ka pasur per interes.

Shumica e paragjykimeve jane nga ideja se ai eshte lidhur me Armonden vetem per ta shfrytezuar ‘per letra’.

Ne fillim ato merziteshin per faktin dhe idete e publikut porqe tanime atyre nuk ju bejne pershtypje dhe thone qe dashuria e tyre eshte mbi gjithcka!

Per me shume ndiqeni videon me poshte:

Be the first to comment on "Të gjithë i thonë se gruan e mori vetëm për letra pasiqë është në mbipeshë. Ja arsyeja e vërtetë… (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*