Shkurte Gashi tregon se cili këngëtar do të dëshironte ti këndojë në dasëm! (VIDEO)

created by Polish

Në një intervistë ekskluzive në emisionin ‘NIN’ këngëtarja Shkurte Gashi ka treguar se cili këngêtar do të dëshironte ti këndojë në synetinë e djalit Malit dhe kurorëzimit të saj.

Gjatë rrëfimit ekskluziv përballë Alaudin Hamitin, artistja tregoi se kush do dëshironte t’i këndonte në natën e veçantë.

Ndiqni më poshtë videon dhe zbuloni shumë të pathëna për Shkurtën./Prive.al

Be the first to comment on "Shkurte Gashi tregon se cili këngëtar do të dëshironte ti këndojë në dasëm! (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*