Reàgon Albtrit Muçiqi: “Nuk ia jap motrën katundarit sot e 100 vjet..”

created by Polish

Ditëve të fundit nëu mediat e shkruara ka qarkulluar lajmi se gjoja këngëtari Albatrit Muçiqi ka thënë se nuk ia jep motrën katundarit sot e 100 vjet.

“Albatrit Muçiqi: Nuk ja jap motrën katundarit sot e 100 vjet” ishte titulli që bëri xhiro në rrjet dhe për këtë Albatriti ka vendosur të mos qëndrojë i heshtur, shkruan “Kosovarja”.

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale këngëtari ka demantuar thashetheme të tilla dhe i ka quajtur lajme të rreme.

“Mos u ndikoni nga këto lajme te pavërteta, këto portale e bëjnë vetem per perfitime personale. Kjo eshte një RR EN e radhes. Me respekt Albatriti” është shprehur ai.

Nga ana tjetër theksojmë se Albatriti ka qëndruar pasiv periudhën e fundit dhe nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, por tashmë sezona e verës filloi dhe shpresojmë se ka përgatitur diçka për adhuruesit e tij. /Kosovarja/

Be the first to comment on "Reàgon Albtrit Muçiqi: “Nuk ia jap motrën katundarit sot e 100 vjet..”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*