Nuk janë motra binjake por janë nënë e bijë! – (FOTO)

created by Polish

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Afërdita Demaku është mjaft e angazhuar me dasma dhe koncerte e poashtu mjaft aktive nëpër rrjetet sociale.

Ajo së fundmi kanë postuar një foto së bashku me vajzën e saj e cila është këngëtare po ashtu, në njërën nga ahengjet e shumta ku ato po i argëtojnë të pranishmit.

Në foto ato duken më shumë si motra binjake se sa si ëmë e bijë.

Fotografia e tyre përveç që ka marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e tyre në rrjetin social Facebook, ka marrë edhe qindra komente e lëvdata./Gazeta Infokus

Be the first to comment on "Nuk janë motra binjake por janë nënë e bijë! – (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*