**Nuk do ta besoni** Ja si dukej “Big Mamma” dikur dhe sot (FOTO)

created by Polish

Këngëtarja Tetovare Big Mama padyshim se është një nga moderatoret dhe këngëtaret më të famshme për publikun shqiptar. Ajo vazhdon të bëjë bujë si në fushën e muzikës ashtu edhe të moderimit shkruan revista Kosovarja.

Duke qenë një femër e cila është mjaftë e guximshme, ajo ka arritur ti heq kilet e tepërta, gjë e cila na habiti të gjithëve duke u transformuar në një femër joshëse.

E këto ndryshime duket se nuk kanë të ndalur.

Së fundmi ajo ndau një imazh në llogarinë e saj me grim të rëndë e me thjerrëza në sy.

“A jam un kjo sedi” Ishte mbishkrimi i fotografisë, në të cilin as Bigi nuk po e njeh veten./Kosovarja/

Be the first to comment on "**Nuk do ta besoni** Ja si dukej “Big Mamma” dikur dhe sot (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*