Njihuni me talentin Shqiptar të fudbollit, I tha “PO” kombëtares shqiptare dhe tani kërkohet nga gjigandi i madh Italian!

Nedim Bajrami është emri i cili pritet që të bëjë “boom” në fudbollin shqiptar. Djaloshi nga Tetova aktualisht është duke u aktivizuar në Seria – B të Italisë dhe i njejti ka pranuar ofertën e kombëtares shqiptare pa u menduar dy herë.

Bajrami aktiviohet me skiadrën e Empolit në pozitën si mesfushor, kartonin e të cilit në pronësi e ka skuadra kampione e Juventusit, është duke u mbykqyrur prej muajsh nga një tjetër skuadër e Serie A.

Bëhet fjalë për Sampdorian, skuadër që ka filluar të mbledh inform acione se si është gjendja e lojtarit për të nisur ofensivën në verë për ta transferuar atë në Xhenoa.

Be the first to comment on "Njihuni me talentin Shqiptar të fudbollit, I tha “PO” kombëtares shqiptare dhe tani kërkohet nga gjigandi i madh Italian!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*