Njihuni me motrën bukuroshe të Presidentes Vjosa Osmani, (FOTO)

created by Polish

Gjatë periudhës kur u zgjodh Presidente e Kosovës, ne i pamë edhe Bashkëshortin, fëmijët dhe prindërit e Presidentes Osmani.

Por pak njerëz dinë se ajo ka një motër. Quhet Blinera Osmani.

Ata nuk ngjasojnë fort mes vete, gjithsesi kanë diçka të përbashkët, shenjat dhe mimika.

Blinera është motra e vogël e Vjosës, është e martuar dhe ka një vajzë. Shikojini disa foto të saj dhe vlerësojeni vet….

Be the first to comment on "Njihuni me motrën bukuroshe të Presidentes Vjosa Osmani, (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*