Njihuni me doktoreshën më të bukur në Kosovë – (FOTO)

created by Polish

Anita Muja është një nga dermatologet estetike më të njohura në Kosovë. Ajo gjen zgjidhje për shumë ndër hyrje dermatologjike dhe estetike.

Anita Muja, që është emër i njohur i profesionalizmit, por edhe elegancës e bukurisë, është shndërruar në një nga emrat më të afirmuar të kësaj fushe.

Ndërkohë, ne faqen e Anita Muja në Instagram, shohim një galeri të madhe fotosh nga angazhimet e saj profesionale, por edhe foto ku shihet bashkë me të shoqin, doktorin e njohur dhe ish deputetin Shaip Mujaj dhe dy djemtë e tyre.

Portreti familjar i doktoreshës së pashme, duket perfekt./kosovarja

Be the first to comment on "Njihuni me doktoreshën më të bukur në Kosovë – (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*