Njiheshin si binjaket më të bukura në botë, Por shikoni si duken sot (FOTO)

created by Polish

Ne rast se keni nje instagram nuk ka se si mos te keni hasur ndonjeher profiliet e binjakeve bukuroshe Ava Marie dhe Leah Rose Clements.

Mamaja e tyre, Jaqi, hapi një llogari për këto dy binjakë identikë në ditëlindjen e tyre të shtatë në korrik 2017, dhe që nga ajo kohë ata kanë mbledhur mbi 1.4 milion ndjekës.

Disa njerëz i quajnë “binjakët më të bukur në botë”. Suksesi i këtyre binjakëve në Los Angeles nuk është i ku fiz uar vetëm në Instagram. Që nga ngritja e tyre në famë, ata janë bërë modele të vendosura dhe përfaqësohen nga dy agjenci modelizimi që u kanë fituar atyre kontrata të shumta me revistat dhe markat e modës për fëmijë.

Bukuroshet Ava Marie dhe Leah Rose ishin te bukura që para se të ishin fëmijë. Jaqi thotë se njerëzit e ndalonin atë në rrugë për t’i thënë asaj që foshnjat e saj ishin të bukura.

Jaqi thotë se atyre u pëlqen të takojnë njerëz dhe të bëjnë miq të rinj dhe se në dhomat e pritjes së audicionit ata shpesh fitojnë si të rriturit ashtu edhe fëmijët që presin me ta.

Be the first to comment on "Njiheshin si binjaket më të bukura në botë, Por shikoni si duken sot (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*