**Ndodh edhe kjo** Mihrije Braha mjel dhinë ‘Live’ në emision! – (VIDEO)

created by Polish

Ditën e djeshme Naim Abazi dhe Mihrije Braha ishin të ftuar në emisionin “Ministria e Shyhretit”. Çifti u argëtuan me muzikë, aktrim dhe lojëra të ndryshme, shkruan GazetaBlic.

E madje në një moment njëri nga aktorët i sjell Mihrije Brahës një dhi, të cilën asaj iu desh ta m je lte.

Dhe realisht ashtu veproi, pa pikë pr ob lemi këngëtarja mjeli dhinë live në emision.

Përveç, dhijës Mihrije Braha dhe Naim Abazi gjithashtu ‘hasën’ dhe me një z og, të cilin e “rr ah ën”.

Për më tepër ndiqeni nga minuta 01:00:00

Be the first to comment on "**Ndodh edhe kjo** Mihrije Braha mjel dhinë ‘Live’ në emision! – (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*