**KJO NUK PRITEJ** “Albin Kurtin shumë shpejt do ta shihni në listên e zezê të SHBA-ve” – Ja kush e thotë…

created by Polish

Ish simpatizanti i Albin Kurtit, Sokol Halili i cili ishte bërë i famshëm në rrjetet sociale ku duke e lavdëruar Albinin në një video live në facebook, me veturën e tij e patì sh k el ur qenìn.

Videoja e tij ishte bërë virale në rrjete sociale, i cili më pastaj fliste hapur që e mbështeste Lëvizjen Vetëvendosje dhe kryetarin e saj, Albin Kurti.Mirëpo, mesa duket Halili tashmë ka ndërruar mendje /Pamje mePosht

Ai më nuk shprehet pozotivisht tani për tani për kryeministrin e vendit, Albin Kurti.Madje, për Kurtin thotë se shumë shpejt do ta shihni në listën e zezë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ndiqeni videon prej minutës së 05:00

 

Be the first to comment on "**KJO NUK PRITEJ** “Albin Kurtin shumë shpejt do ta shihni në listên e zezê të SHBA-ve” – Ja kush e thotë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*