“King Cobra” ka 25 truproje! – Arsyeja do ju habisë… (VIDEO)

created by Polish

Dibran Hoxha apo ndryshe i njohur si “King Kobra” ishte i ftuar në emisionin ‘Sui Generis’ ku tregoi për jetën e tij ku mesa duket ai është bërë për shumë gjëra pishman.

I pyetur nëse ka kërkuar falje për gjërat që ka bërë, Hoxhaj tha “po” dhe se është p end uar.

“Kam kërkuar falje, edhe jam p end uar. Nuk mburrem me atë që dikush është l ënd uar nga unë, nuk kanë qenë v eprime të qëllimshme.

Por kur dikush të del para me pi’sto le të, unë nuk mund të dal ta pres me daulle. U kërkoj falje edhe personave që nuk kanë bërë a nkesë në p olici. Ka raste që dikush nuk e ka pranuar f aljen time. Janë 70 familje që jam si në gj’ ak”, vazhdoi Dibrani.

Ndonëse emisioni trajton tema të pa zakonta, e tillë është edhe jeta e vet këtij përsonazhi i cili ka kryer 198 v epra p’en ale ndërsa ai thotë se është prakstikues i fesë islame.

Be the first to comment on "“King Cobra” ka 25 truproje! – Arsyeja do ju habisë… (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*