Këngëtarët Duli dhe Afërdita mbushin xhepat me ‘bakshishe’ në një dasëm me këngën “thërret Prizreni mori Shkodër” (VIDEO)

created by Polish

Këngëtarët Duli dhe Afërdita Demaku kanë qenë të ftuar në dasëm sëbashku me reperin e njohur Gold-Ag ku kanë performuar këngën shumë të dashur dhe të pelqyer “thërret Prizreni mori Shkoder”.

Tre këngëtarët që së fundi kanë kënduar bashkë në një dasmë, e kanë kënduar pjesë pjesë këngën e famshme.

Gjatë interpretimit një nga familjarët tërë kohës po u jepte në dorë para Dulit dhe Afërdites, shkruan “Kosovarja”.

Mesa duket, kjo është kënga me të cilen mblidhen më tepër bakshishe.

Be the first to comment on "Këngëtarët Duli dhe Afërdita mbushin xhepat me ‘bakshishe’ në një dasëm me këngën “thërret Prizreni mori Shkodër” (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*