“HAJDE HAJDE” / Këngëtarja që na përfaqësoi në Eurovision nuk di si milet lopa! (VIDEO)

created by Polish

Rubrika “n’farmë” e cila transmetohet çdo të diel në kuadër të emisionit ‘E Diel’, kësaj rradhe si mysafire kishte këngëtaren Elhaida Dani e cila u vu në siklet të madh.

Këngëtarja e njohur është munduar të mjelë lopën, por nuk ia ka dalë dot. Që në fillim lopa e quajtur Roza e para lajmëroi Elhaidën.

Lopa e g odi ti me sh ke lm këngëtaren, e cila tentoi edhe më pas ta milte dhe sërish ndodhi e njëjta gjë.

Elhaida u t re mb pak dhe u z mb raps. Pa asnjë diskutim për diçka jemi të sigurt, bukuroshja shkodrane nuk bën për nuse në fshat…

Be the first to comment on "“HAJDE HAJDE” / Këngëtarja që na përfaqësoi në Eurovision nuk di si milet lopa! (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*