Habit komentuesi: “Vallahi Shyhret krejt po plaken ti veç ma e re po bahesh”

Gjatë ditës së djeshme Shyhrete Behluli lansoi këngën e re në bashkpunim me reperin Gold-AG të titulluar “Përhajr Gjyshe”. Kjo këngë është protir mjfat mirë dhe ngrohtë nga publiku ku nuk kanë munguar edhe komentet pozitive.

Sot derisa e shprëndau një imazh nga klipi më ri menjëhere e filluan komentet e në përgjithësi edhe komplimentet.

Madje njëra nga ndjekëset i shkruan” Valla bre Shyhret boll kam respekt per ty amo krejt po plaken ti vec ma e re bohesh tregom bre qysh je dopsu qishtu e ku po i gjen kta fustana se nime cka te vesh mir te rin si mi pas 20 vjet”.

Ndiqeni këngën në vazhdim:

Be the first to comment on "Habit komentuesi: “Vallahi Shyhret krejt po plaken ti veç ma e re po bahesh”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*