Çka tha Ramiz Lladrovci për reperin ‘Don Xhonin’ – (VIDEO)

created by Polish

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci në një intervistë ekskluzive për ATV është pyetur se cila  është supriza e Don Xhonit dhe Ramiz Lladrovcit të cilën e lajmëruan të dy, shkruan Republika Online.

Në pyetjen e gazetares se cila është befasia e këtyre të fundit, Kryetari është pergjigjur Don Xhoni është një djalë I ri djalë I joni.

Don Xhoni është një djalë I ri I qytetit tim të cilin e kam përgëzu me arritjet që I ka bë, do tia lëjmë befasinë Don Xhonit varet prej pa nde misè, ndërsa në pyetjen e gazetares se a e ndëgjon Don Xhonin Lladrovci tha se e ndëgjon dhe nganjeherë edhe qeshet më kënget e tij.

Kujtojmë se Xhonatan Isufi (Don Xhoni ) ka preardhje nga fshati Qikatovë e re e komunës se Drenasit, Republika online.

Be the first to comment on "Çka tha Ramiz Lladrovci për reperin ‘Don Xhonin’ – (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*