Çka po ndodh me Ermal Mamaqin? Komediani shqiptar fiton para nga të gjitha anët…

Ermal Mamaqi, jemi mësuar ta shohim si prezantues, humorist apo si stand-up comedian.

Nëse vizitojmë profilin e tij në Instagram do të shohim se nuk ka më postime dhe video vetëm për të qeshur, por ai tanimë është një motivues ku dhe në bio-n tij do të shohim tekstin ‘Motivational Speaker’.

Ermali tani duke filliar nga muaji Mars mban seanca apo Webinare falas për ata që duan formulat e suksesit, shprehet ai.

Be the first to comment on "Çka po ndodh me Ermal Mamaqin? Komediani shqiptar fiton para nga të gjitha anët…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*