‘Big Mama’ më në fund Publikon foto me Burrin e saj! – Nuk është shqiptar…

created by Polish

Këngëtarja e njohur Tetovare, Big Mama gjithmonë është shumë atraktive dhe mjaft e përfolur në rrjetet sociale.

Ajo me postimet e shumta në rrjete sociale, po shton kureshtje rreth jetës private.

Edhe pse ende nuk është e martuar, Big Mama kohëve të fundit ka postuar disa foto të cilat i përshkrante si ‘nata e fundit e beqarisë’.

Gjithsesi kjo bëri që shumë njerëz të mendojnë se Bigu është martuar.

Ditën e djeshme ajo publikoi një foto në krahët e një mashkulli, të cilën e përshkruan me loqkaman e me zemër.

Duket se mashkulli në foto ja ka marrë zemrën Bigut.Shumë shpejt do të kuptojmë se si qëndron e vërteta mes këtij bukuroshi dhe Big Mamës.

Be the first to comment on "‘Big Mama’ më në fund Publikon foto me Burrin e saj! – Nuk është shqiptar…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*