Befason Ermal Fejzullahu: – “Nuk ka bàràzi gjinore pa mos i parë edhe femrat në skele”

Dita nderkombetare e Gruas 8 Marsi ishtë ditë në të cilën shumë këngëtarë eminent të estradës shqiptare e uruan për nënat dhe gratë me anë të postimeve të tyre në rrjetet sociale.

Nuk kishte si të mungojë edhe këngëtari Ermal Fejzullahu, i cili postoi në Instastory në Instagram një fotografi me nënën e tij. Përskaj fotos ai shkroi:

“Urime 8 Marsin e shtrenjta nënë! Të paça me shëndet”.

Vëmendje më të madhe këngëtari tërhoqi, në postimin e dytë, i cili zgjodhi një foto ku shihen meshkujt duke punuar në ndërtimtari, ndërsa foton e shoqëroi me një koment të tillë:

“Pa i parë edhe femrat në skelë, s’ka ba razi gji nore”.

Be the first to comment on "Befason Ermal Fejzullahu: – “Nuk ka bàràzi gjinore pa mos i parë edhe femrat në skele”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*