A e keni njohur apo jo? – Ky është babai i Albin Kurtit (FOTO)

created by Polish

Lideri i Lëvizjes Vetvendosje i cili i fitoi zgjedhjet e fundit parlamentare Albin Kurti e ma mbajtur larg mediave babin e tij i cili quhet Zaim Kurti! Zaimi është babi i Albinit dhe Taulantit.

Ne publik babai i Albinit ka qenë i panjohur.

GazetaFlash24 ju sjell disa foto të tij, ( Zaim Kurti në të djathtë me syze)

Be the first to comment on "A e keni njohur apo jo? – Ky është babai i Albin Kurtit (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*