A e Keni Ditur se Rita Ora para se të Bëhej e Famshme shërbente Kafe? / Shikoni fotot…

created by Polish

Një nga këngëtaret më të famshme botërore me origjinë shqiptare, Rita Ora vazhdimisht përmendet dhe listohet nëpër top listat botërore.

Fjala është për yllin me prejardhje shqiptare, Rita Ora e cila deri tash na ka bërë shumë krenarë me sukseset e saj.

Rita çdo herë ka treguar origjinën e saj, duke folur me shumë dashuri për Kosovën dhe shqiptarët në përgjithësi.

Këngëtarja e ka me shumë qejf të ndajë me fansat e saj imazhe nga fëmijëria, ashtu si ka vepruar edhe sot, duke publikuar një foto të re.

Në këtë fotografi ajo shihet me një tabake në duar, duke shërbyer kafe për familjarët e saj.
Gjithmonë e ëmbël dhe simpatike.

Be the first to comment on "A e Keni Ditur se Rita Ora para se të Bëhej e Famshme shërbente Kafe? / Shikoni fotot…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*